Mobilny masażysta
Karol Sobczyk

Masaż z dojazdem do domu
Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kosakowo, Mosty, Rewa, Koleczkowo i okolice

W każdym sporcie, a myślę, że to zjawisko pojawia się nie tylko w sporcie, zależy nam na wynikach. Oczywiście nie obejdzie się bez żadnej „porażki”. Chcemy podnosić więcej, strzelać więcej goli, skuteczniej bronić bramki, pokonać coraz to mocniejszych przeciwników czy wykonać perfekcyjnie układ taneczny. Aby to zrobić, musimy zdiagnozować swoje słabe strony oraz je naprawić.

W wielu dyscyplinach sportowych, podstawowym narzędziem do diagnozy, jest oglądanie swoich bojów/meczów/walk/wystąpień itp. Jest to coś naturalnego, instynktowego, dającego pogląd z innej perspektywy. Jednocześnie jest to coś również bardzo istotnego w całym procesie doskonalenia siebie lub określonego ruchu. Jednak nie chodzi o oglądanie samo w sobie, lecz o świadome obejrzenie i dokładne przeanalizowanie danej „porażki”. Gdy to zrobimy, możemy znaleźć te najsłabsze punkty. Nie raz to właśnie przez nie, nie potrafimy posunąć się na przód. Hamują nas i nasze wyniki.

Zastanawiające jest to, że jeśli chodzi o tę sferę, nie mamy większych problemów z oglądaniem naszych nieudanych wystąpień czy z analizowaniem „porażek”. Jednak jeśli spojrzymy na życie codzienne, miłość czy biznes, to raczej niechętnie rozpamiętujemy słabsze momenty. Nie mówiąc już o dogłębnej analizie danych sytuacji czy wyników. Dlaczego tego nie robimy? Przysłowie nakazuje nam, byśmy uczyli się na błędach. Dlaczego by nie skorzystać ze sprawdzonych sposobów? Przełóżmy ze świata sportu umiejętność „oglądania porażek”. Osobiście nie raz zastanawiałem się, co zrobiłem nie tak i w jaki sposób to powinno zostać zrobione. Następnie pozostaje chyba najtrudniejsza rzecz. Poprawa. My często wiemy, co zrobiliśmy źle, a przynajmniej nieoptymalnie czy nie wystarczająco dobrze. Tylko że nie wyciągamy lekcji, nie poprawiamy nic.

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Albert Einstein

* Słowo porażka jest ujęte w cudzysłowie, ponieważ nie chodzi o dosłowne znaczenie tego słowa. Pisząc ten post mam na myśli wszelkie gorsze momenty, potknięcia lub sytuacje niezadowalające nas.

Karol Sobczyk

Jestem trenerem personalnym i masażystą.

  • Mogę z Tobą ćwiczyć
  • Mogę Cię trenować
  • Mogę Cię wymasować
  • Mogę ułożyć dla Ciebie plan treningowy
  • Mogę Ci służyć dobrą radą

Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy

O mnie

Cześć! Nazywam się Karol Sobczyk. Jestem masażystą i trenerem personalnym. Zawodowo zajmuję się usuwaniem bólu pleców, a w niektórych przypadkach mogę odmłodzić ciało o kilka lat. 

Ja Cię lubię, a Ty mnie?

Newsletter

[mailerlite_form form_id=1]

Zapisując się oświadczasz, że zgadzasz się na otrzymywanie maili w ramach Newslettera. Więcej info tutaj.

Szanuję Ciebie, Twoją prywatność i Twój czas. Będę wysyłał Ci wszelkie aktualności, informacje o nowościach i podsumowaniach. W każdym momencie możesz się wypisać z newslettera.

Masaże

Masażysta Karol Sobczyk

0

Od umówienia na masaż dzieli Cię jeden krok

Wypełnij poniższe pola i oczekuj telefonu ode mnie. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h (zazwyczaj w ciągu 12h)