Mobilny masażysta
Karol Sobczyk

Masaż z dojazdem do domu
Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kosakowo, Mosty, Rewa, Koleczkowo i okolice

MASZ WADY POSTAWY? CZY TO GROŹNE?
Najczęstszą przyczyną wad postawy są nieprawidłowe nawyki i suma nagromadzonych napięć w naszym ciele. Dlatego każdej osobie na konsultacji powtarzam, że to co robią na siłowni to malutki ułamek w stosunku do całego tygodnia, miesiąca czy roku.

CZY MOŻNA COŚ ZROBIĆ Z TYMI WADAMI PO 21 ROKU ŻYCIA?
Oczywiście, że tak. Możesz pracować w taki sposób, że wada nie będzie się pogłębiać, a często jest możliwość cofnięcia lub zmniejszenia wady.

PRACUJ NAD NAWYKAMI
Nawyki można tworzyć w sposób świadomy. Co to oznacza? Tak często jak to tylko możliwe, przypominaj sobie np. o tym, że masz się wyprostować i ściągnąć łopatki. Zrób to. Wytrzymaj najdłużej jak potrafisz. Upominaj się.

ROZLUŹNIAJ SPIĘCIA
Możesz to robić na różne sposoby, przykładowo wyroluj mięsień, a następnie rozciągnij go.

WZMACNIAJ SŁABE I LUŹNE MIĘŚNIE
Po rozluźnieniu spięć, warto wzmocnić przeciwne mięśnie, które są rozciągnięte i osłabione.

PIJ
Mięśnie w większości składają się z wody. Aby mogły prawidłowo pracować, muszą mieć odpowiedni jej poziom. Jednak gdy poziom wody jest zbyt niski, mięśnie i powięzi sklejają się przez co powstają spięcia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Skontaktuj się ze mną, pogadamy lub umówimy się na konsultację. Wykonam testy funkcjonalne i sprawdzę Twoją postawę. Na koniec dowiesz się, nad czym powinieneś popracować i co dzięki temu osiągniesz. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt lub po prostu zostaw komentarz.

O mnie

Cześć! Nazywam się Karol Sobczyk. Jestem masażystą i trenerem personalnym. Zawodowo zajmuję się usuwaniem bólu pleców, a w niektórych przypadkach mogę odmłodzić ciało o kilka lat. 

Ja Cię lubię, a Ty mnie?

Newsletter

[mailerlite_form form_id=1]

Zapisując się oświadczasz, że zgadzasz się na otrzymywanie maili w ramach Newslettera. Więcej info tutaj.

Szanuję Ciebie, Twoją prywatność i Twój czas. Będę wysyłał Ci wszelkie aktualności, informacje o nowościach i podsumowaniach. W każdym momencie możesz się wypisać z newslettera.

Masaże

Masażysta Karol Sobczyk

0

Od umówienia na masaż dzieli Cię jeden krok

Wypełnij poniższe pola i oczekuj telefonu ode mnie. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h (zazwyczaj w ciągu 12h)